Пензлик художній плоский нейлон №8 Neo Line (2308-CHNS)
19,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 902089
+380 (93) 578-97-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензель художній плоский нейлон №8 Neo Line.
Це незамінний інструмент для художніх шкіл, а також для аматорів та професійних художників.
Виготовлений із якісного нейлонового ворсу, що забезпечує рівномірне нанесення фарби та підходить для створення мазків із незмінною товщиною або ліній, що варіюються за товщиною.
Його можна використовувати в техніці сухого пензля та для лакування. Зручна коротка ручка гарантує комфорт у процесі роботи.
Універсальність інструменту дозволяє застосовувати його з різними видами фарб.
Характеристики:
Тип пензля: плоский;
Матеріал ворсу: нейлон;
Номер пензлика: 8.
Це незамінний інструмент для художніх шкіл, а також для аматорів та професійних художників.
Виготовлений із якісного нейлонового ворсу, що забезпечує рівномірне нанесення фарби та підходить для створення мазків із незмінною товщиною або ліній, що варіюються за товщиною.
Його можна використовувати в техніці сухого пензля та для лакування. Зручна коротка ручка гарантує комфорт у процесі роботи.
Універсальність інструменту дозволяє застосовувати його з різними видами фарб.
Характеристики:
Тип пензля: плоский;
Матеріал ворсу: нейлон;
Номер пензлика: 8.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neoline |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пензля | Плоска |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина ворсу | 19 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Номер пензля | 8 |
| Довжина ручки | 157 мм |
| Застосування пензля | Масло, Акрил |
| Тип | Пензель художній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,60 ₴



