Стругачка механічна настільна з контейнером, призначений для заточування круглих,шестигранних і трикутних олівців діаметром до 8 мм.Шнековий система заточування формує рівну заточувану поверхню олівця, не ламаючи водночас грифель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peppy Pinto |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Точилка |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204,70 ₴








