Рюкзак підлітковий Tiger Elite Collection-Exclusive Чорний 81101A

1 602 ₴
- Готово до відправки
- Код: 81101A
+380 (93) 578-97-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак ортопедический Tiger 81101A виготовлений із поліестеру з антибактеріальним водовідштовхувальним, що захищає від ультрафіолету нанопокриттям.Зручна ручка.Ущільнене дно, Основне відділення, кишеня для ноутбука 15", дві фронтальні кишені, що закриваються на змійку. Багатошарова сітчаста спинка та S-подібні лямки забезпечують максимальний комфорт.Технологія виготовлення рюкзака дає змогу багаторазове прання в машині-автомат, що не впливає на зміну форми та малюнка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Чорний |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 820 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см), XL(больше 175 см) |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 602 ₴



