Гумка Axent Expert 1186-A м'яка
6 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1186-A
+380 (93) 578-97-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гумка Axent серії Expert призначена для видалення слідів графітного олівця з паперу, що дозволяє виправляти помилки і вносити зміни в малюнки і креслення.
Гумка, виготовлена з термопластичної гуми, прекрасно видаляє графіт, не пошкоджуючи при цьому папір.
Навіть при багаторазовому використанні на одному місці поверхня аркуша залишається рівною і гладкою, без будь-яких пошкоджень, що дає можливість відразу ж наносити нові лінії.
Скошені краї забезпечують можливість точкової корекції навіть найдрібніших деталей складних малюнків або креслень, не зачіпаючи зайві лінії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Для видалення графітових написів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Товщина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 ₴



