Гумка Axent Pyramid 1187-A м'яка

6 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1187-A
+380 (93) 578-97-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гумка Axent Pyramid 1187-A виготовлена з термопластичної гуми, м'яко і легко видаляє слід графітного олівця. Тригранна форма відповідає природному захоплення руки, забезпечує максимальну зручність у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Для видалення графітових написів |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 ₴



