Пензель овальна синтетика Shine Blue 1006 FR 6" ArtMaster
66,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1006 FR
+380 (93) 578-97-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензель овальний із волосся синтетики. Стандартна виставка робочої частини. Пружне волосся, яке додали до себе всі три важливі показники: здатності утворювати гострий кінчик, пружність волосяного пучка, контролю над плинністьм фарби. Універсальний пензель, ним можна писати як звичайним плоским пензлем і водночас у перпендикулярному положенні до поверхні — як круглий.
Пензлик представлений на короткій ручці.
Пензлик представлений на короткій ручці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artmaster |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина ворсу | 13 мм |
| Довжина ручки | 160 мм |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Номер пензля | 6 |
| Застосування пензля | Масло, Акрил |
| Тип | Пензель художній |
| Тип пензля | Плоска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66,50 ₴



