Пензель овальний синтетика Shine Blue 1006 FR 0" ArtMaster
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1006FR-0
+380 (93) 578-97-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензель овальний з волоса синтетики. Стандартна виставка робочої частини. Пружний волос, який включив всі три важливі показники: здатності утворювати гострий кінчик, пружності волосяного пучка, контролю над текучістю фарби. Універсальний пензель, ним можна малювати як звичайним плоским пензлем і, в той же час, в перпендикулярному положенні до поверхні - як круглим.
Пензель представлений на короткій ручці.
Пензель представлений на короткій ручці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artmaster |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина ворсу | 8 мм |
| Довжина ручки | 160 мм |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Номер пензля | 1 |
| Застосування пензля | Масло, Акрил |
| Тип | Пензель художній |
| Тип пензля | Плоска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴



