Рюкзак шкільний Tiger Jeans Butterfly 1728N
Ранець ортопедичний Tiger виготовлений з поліестеру з антибактеріальним водовідштовхувальним, захищає від ультрафіолету нано-покриттям. Тканина ранця не вигорає від сонячних променів з плином часу. Ортопедична спинка,м'які ергономічні лямками,зі зручною гумовою ручкою. Технологія виготовлення ранця дозволяє багаторазове прання в машині-автомат, що не впливає на зміну форми і малюнка.Внутрішній книжковий відсік і внутрішній кишеня з еластичним тримачем. Для безпеки дитини на дорозі на лямках і передній частині рюкзака передбачені світловідбиваючі елементи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 19 см |
| Візерунки і принти | Комахи, метелики |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 521,90 ₴



