Рюкзак підлітковий YES OX 316 червоний 46.5*30.5*15.5 (554116)
Усередині рюкзака — рухомі роздільники з еластичною стрічкою, кишені на блискавці, кишеня на липучці, кишеня для мобільного телефона, внутрішня, бічна кишеня. На передній і задній зовнішніх панелях — кишені на блискавці. Дві бічні кишені. Щільна спинка з вентильованою сіткою Air Mesh. Наплічні ергономічні ремені з повітропроникною сіткою. Знімний поперечний ремінь. Брендована підкладка та металева фурнітура. Світловідбивні елементи.Матеріал: поліестер.Цільова аудиторія: 10-18+ років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 750 г |
| Висота | 46.5 см |
| Глибина | 15.5 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 10 л |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 30.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255 ₴






