Ластик SANTI ультратонкий професійний художній, 75*20*5 мм 560539

13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 560539
+380 (93) 578-97-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультратонкий професійний ластик SANTI для грифелів і кольорових олівців має ергономічну форму та не залишає слідів на папері після стирання. Завдяки ультратонкій грані зручний під час виділення дрібних деталей і тонких ліній. Завдяки індивідуальному пакованню гумка не забруднюється й зручніша у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Santi |
| Країна виробник | Великобританія |
| Призначення | Для видалення графітових написів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴



