Рюкзак молодіжний Cool For School сірий 19" (CF85842)
Молодіжний рюкзак Cool For School — це стиль, якість і надійність.Ергономічні S-подібні лямки забезпечують комфорт під час носіння.Анатомічна спинка з м'якими вставками.Металічна фурнітура.Три відділення, бічні кишені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cool For School |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Сірий |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 13 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | XL(больше 175 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴



