Пензлик білка підходить для дитячої творчості та декоративно-оформлювальних робіт. Дерев'яна ручка вкрита спеціальним складом, що захищає робочу частину під час зберігання та використання. Добре набирає воду і фарбу, підходить для акварелі, гуаші та інших водорозчинних фарб. Забезпечує акуратні мазки та комфорт під час навчання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пензель художній |
| Тип пензля | Кругла |
| Матеріал ворсу | Білка |
| Застосування пензля | Акварель, Гуаш |
| Номер пензля | 4 |
| Довжина ворсу | 20 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина ручки | 135 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,90 ₴



