Пензлик художній плоский нейлон №7 Neo Line (2307-CHNS)
16,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 904752
+380 (93) 578-97-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензель художній плоский нейлон №7 Neo Line.
Це незамінний інструмент для художніх шкіл, а також для аматорів та професійних художників.
Виготовлений із якісного нейлонового ворсу, що забезпечує рівномірне нанесення фарби та підходить для створення мазків із незмінною товщиною або ліній, що варіюються за товщиною.
Його можна використовувати в техніці сухого пензля та для лакування. Зручна коротка ручка гарантує комфорт у процесі роботи.
Універсальність інструменту дозволяє застосовувати його з різними видами фарб.
Характеристики:
Тип пензля: плоский;
Матеріал ворсу: нейлон;
Номер пензлика: 7.
Це незамінний інструмент для художніх шкіл, а також для аматорів та професійних художників.
Виготовлений із якісного нейлонового ворсу, що забезпечує рівномірне нанесення фарби та підходить для створення мазків із незмінною товщиною або ліній, що варіюються за товщиною.
Його можна використовувати в техніці сухого пензля та для лакування. Зручна коротка ручка гарантує комфорт у процесі роботи.
Універсальність інструменту дозволяє застосовувати його з різними видами фарб.
Характеристики:
Тип пензля: плоский;
Матеріал ворсу: нейлон;
Номер пензлика: 7.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пензель художній |
| Тип пензля | Плоска |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Застосування пензля | Масло, Акрил |
| Номер пензля | 7 |
| Довжина ворсу | 20 мм |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 11 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина ручки | 143 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Виробник | Neoline |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16,90 ₴



