Пензлик синтетичний плоский №4 Conda Shine Blue цанга чорна A10212-4
39,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: A10212-4
+380 (93) 578-97-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензлик плоский з волоса синтетики, вирізняється винятковою еластичністю і пружністю волосяного пучка. Універсальний, його можна використовувати як звичайний плоский пензлик і, водночас, у перпендикулярному положенні до поверхні - як круглий. Добре поводяться з олією та акрилом - як густим, так і розведеним. Безшовна обойма з глибоким подвійним обтиском, стійка до корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пензель художній |
| Тип пензля | Плоска |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Застосування пензля | Масло, Акрил |
| Номер пензля | 4 |
| Довжина ворсу | 12 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина ручки | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Виробник | Conda |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39,60 ₴



