Рюкзак шкільний напівкаркасний Yes S-91 Gamer 559589
Шкільний рюкзак S-91 має масажні EVA лямки анатомічної форми, вони не тиснуть на плечі і тому дитина почувається дуже комфортно.
Зовнішні бічні кишені, внутрішні відділення та органайзер дають змогу розмістити все необхідне для школи.
Нестандартний дизайн рюкзака Yes Gamer S-91 з об'ємним геймерським акцентом зробить кожен день у школі яскравою пригодою для вашого малюка. Цей рюкзак вражає своєю оригінальністю та практичністю.
Особливості конструкції шкільного напівкаркасного рюкзака Yes S-91:
- ортопедична спинка з пом'якшувальними подушечками для правильного положення тіла і комфорту під час носіння;
- анатомічні S-подібної форми масажні EVA лямки для зниження навантаження на спину дитини;
- нагрудний ремінь із регулюванням за висотою для надійної фіксації рюкзака на спині дитини;
- посилене дно із захисним прогумованим покриттям для додаткової стійкості та захисту від бруду;
- зручна основна текстильна ручка і петля для підвішування на гачок;
- 2 містких відділення для підручників і зошитів;
- 1 містка передня кишеня для шкільного приладдя;
- 2 бічні кишені для пляшечки з водою та інших дрібних речей;
- надійна фурнітура для довговічності;
- світлоповертальні елементи для безпеки.
Зручні деталі внутрішньої організації шкільного рюкзака Yes S-91:
- внутрішній органайзер для шкільного приладдя;
- кишеня для телефона;
- відділ для гаджетів із захисною флісовою підкладкою;
- карта-вкладиш для внесення персональних даних учня;
- значки на кишенях для внутрішньої навігації;
- брендована міцна підкладка.
Розмір і характеристики шкільного рюкзака Yes S-91:
Розмір за сіткою: M
Розмір: 38 х 29 х 13 см
Матеріал: поліестер
Об'єм: 14 л
Вага: 0,98 кг (+/- 10%)
Рекомендовано для дітей зростом від 130 см до 145 см.
Зовнішні бічні кишені, внутрішні відділення та органайзер дають змогу розмістити все необхідне для школи.
Нестандартний дизайн рюкзака Yes Gamer S-91 з об'ємним геймерським акцентом зробить кожен день у школі яскравою пригодою для вашого малюка. Цей рюкзак вражає своєю оригінальністю та практичністю.
Особливості конструкції шкільного напівкаркасного рюкзака Yes S-91:
- ортопедична спинка з пом'якшувальними подушечками для правильного положення тіла і комфорту під час носіння;
- анатомічні S-подібної форми масажні EVA лямки для зниження навантаження на спину дитини;
- нагрудний ремінь із регулюванням за висотою для надійної фіксації рюкзака на спині дитини;
- посилене дно із захисним прогумованим покриттям для додаткової стійкості та захисту від бруду;
- зручна основна текстильна ручка і петля для підвішування на гачок;
- 2 містких відділення для підручників і зошитів;
- 1 містка передня кишеня для шкільного приладдя;
- 2 бічні кишені для пляшечки з водою та інших дрібних речей;
- надійна фурнітура для довговічності;
- світлоповертальні елементи для безпеки.
Зручні деталі внутрішньої організації шкільного рюкзака Yes S-91:
- внутрішній органайзер для шкільного приладдя;
- кишеня для телефона;
- відділ для гаджетів із захисною флісовою підкладкою;
- карта-вкладиш для внесення персональних даних учня;
- значки на кишенях для внутрішньої навігації;
- брендована міцна підкладка.
Розмір і характеристики шкільного рюкзака Yes S-91:
Розмір за сіткою: M
Розмір: 38 х 29 х 13 см
Матеріал: поліестер
Об'єм: 14 л
Вага: 0,98 кг (+/- 10%)
Рекомендовано для дітей зростом від 130 см до 145 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 980 г |
| Об`єм | 14 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 320 ₴








