Рюкзак шкільний Tiger Sketch 2704
Ранець шкільний ТМ Tiger серія Sketch 2704 для вікової категорії 1-4 клас.
Матеріал поліестр з антибактеріальним водовідштовхувальним покриттям, що захищає від ультрафіолету. Спинка ортопедична виготовлена з повітропроникного матеріалу та повністю повторює форму спини, що сприяє розвитку правильної постави в дитини, а зверху спинка вкрита пористим матеріалом, завдяки чому спина чудово вентилюється. Зручна ручка та широкі регульовані S-подібні лямки полегшують перенесення рюкзака. Непромокальне посилене дно. світловідбивні елементи для безпеки школярів на дорозі. надійні фурнітура.
Одне відділення з роздільниками.Фронтальна кишеня яка фіксується карабінами.Дві бічні кишені на змійках.
Розмір: 37 х 37 х 18,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Наповнення | Ні |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 34 см |
| Глибина | 17 см |
| Візерунки і принти | Тварини |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578,50 ₴





