Пенал шкільний призначений для зберігання і перенесення канцелярських предметів. Одне відділення з бічною кишенею на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Салатний |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75,70 ₴



