Рюкзак каркасний Tiger Berry&Honeyt (2328)
Ранець ортопедичний Tiger виготовлений із поліестеру з антибактеріальним водовідштовхувальним, що захищає від ультрафіолету нанопокриттям. Тканина ранця не блякне від сонячних променів з часом. Ортопедична спинка, м'які ергономічними лямками, зі зручною гумовою ручкою. Технологія виготовлення ранця дає змогу багаторазове прання в машині-автомат, що не впливає на зміну форми та малюнка. У кожному ранці серії використаний свій унікальний декор. Для безпеки дитини на дорозі на лямках і передній частині рюкзака передбачені світловідбивні елементи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Блакитний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 730 г |
| Об`єм | 13 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴





