Пенал шкільний на два відділення на блискавці. Відворот на кнопці з окантовкою. Тканина поліестер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 22.5 см |
| Ширина | 4.5 см |
| Висота | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77,90 ₴




