Рюкзак шкільний підлітковий Best Style 3 відділення KD2-2
Рюкзак підлітковий Best Style з 3 відділеннями поєднання стилю, комфорту та функціональності, розроблене спеціально для сучасних підлітків. Він підходить як для школи, так і для позашкільних занять, спортивних заходів.
Рюкзак оснащений трьома окремими відділеннями, що забезпечують достатньо місця для зберігання книг, зошитів, спортивного спорядження та інших особистих речей. Це дає змогу підтримувати порядок і легкий доступ до всього необхідного.
Виготовлений із міцних і зносостійких матеріалів, рюкзак забезпечує довговічність і надійність.
Рюкзак має зручні регульовані лямки та анотомічну спинку, що забезпечує комфортне носіння.
Рюкзак Best Style вирізняється модним і стильним дизайном, який підходить для підлітків із різними вподобаннями.
Додаткові бічні кишені-сітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см), XL(больше 175 см) |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 667,50 ₴



