Професійний калькулятор 12 розрядний. Однорівнева пам'ять.Кавіша: видалення останньої цифри, що зображається,; "00";знака числа;операції підвищення ціни;загальної суми операції.Автоматичне вимкнення впродовж 6 хвилин, після останньої операції.Пластичні кнопки. Розміри:19.5*15*3 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бухгалтерський |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160,20 ₴



