Підставка для книг 1 Вересня Bunny Bunny металева 470437


270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 470437
Металева підставка для книг із тематичним дизайном допоможе школяреві правильно організувати робочий простір, а також навчатися із задоволенням.
Підставка фіксує книгу в 6 положеннях і допомагає налаштувати ідеальну відстань і кут нахилу сторінки, забезпечуючи збереження зору дитини під час читання. Підручник на підставці не займає багато місця на столі, що дає змогу зручно розташувати робочий зошит перед собою та зберігати правильну поставу під час виконання письмових завдань.
Характеристики:
- металевий корпус;
- шість кутів нахилу;
- 170x210x190 мм
- тримач надійно фіксує сторінки;
- яскравий барвистий дизайн;
- стійка основа з гумовими накладками, які оберігають меблі від пошкоджень, запобігають ковзанню та гасять шум.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка для книг |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Колір | Рожевий |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Ширина | 21 см |
| Довжина | 17 см |
| Висота | 19 см |
- Ціна: 270 ₴



