Пластилін Hipe призначений для ліплення та моделювання в дитячій творчості. Має яскраві кольори, які легко змішуються між собою. Не липне до рук. Безпечний для дітей (при використанні за призначенням). Нетоксичний. Не містить шкідливих речовин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Традиційний пластилін |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 16 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 14.5 см |
| Висота | 1.5 см |
| Вага | 320 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴






