Підставка для книг YES Minecraft.Spring розсувна металева (470530)
Підставка для книг розсувна металева YES Minecraft. Spring .
Вона підходить для організації робочого простору і підтримки порядку на столі.
Компактні розміри дозволяють використовувати її в складеному вигляді або регулювати ширину від 10 до 48 см.
Металева конструкція в поєднанні з сучасним дизайном робить цю підставку як стильним, так і практичним аксесуаром.
Характеристики:
Матеріал: метал;
Розмір: 19 x 10 x 15 см в складеному стані;
Кількість секцій: 3.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка для книг |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 19 см |
| Колір | Бузковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




