Мильні штучки «Серце» від бренду ЧУДИК - це творче заняття знайомить з процесом миловаріння та виготовлення солі для ванн своїми руками.
У наборі є всі необхідні компоненти: мильна основа, морська сіль, форма, дерев'яна паличка, барвник, захисні засоби (рукавички), намистинки і покрокова інструкція.
Всі елементи створені з безпечних природних матеріалів.
Рекомендовано для дітей від 7 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranok Creative |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Миловаріння, бомбочки для ванн |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 7 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 14.5 см |
| Ширина | 11.5 см |
| Висота | 5.5 см |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴




