Сумки виготовлені з сучасних матеріалів,оброблених антиалергенним і антибактеріальним складом.Використовувані матеріали забезпечують сумках міцність і зносостійкість.Яскравий привабливий дизайн.Регульований плечовий ремінь.Одне відділення, додатковий кишеню на передній панелі.Матеріал:поліестер. Розмір:15*20*5 див.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Синій |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 5 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴



