Шкільний пенал Kite K26-2701-2 — зручна та стильна модель для яскравих шкільних буднів.
Оригінальна форма та технологічний матеріал (матовий ріпстоп) роблять цей пенал справжнім трендом.
Об’ємні зовнішні кишені додають моделі практичності, дозволяючи окремо зберігати дрібниці, а просторе основне відділення вміщує все необхідне приладдя.
Якість матеріалів гарантує збереження початкового виду та безвідмовну роботу фурнітури навіть за активного використання протягом усього навчального року.
Сучасний дизайн зі шнурівкою та об'ємним друком підкреслить унікальний стиль власника.
Особливості:
1 просторе відділення на блискавці;
2 зовнішні кишені: на блискавці та на липучці для дрібниць;
Міцні матеріали: виготовлений зі зносостійкого матового ріпстопу;
Якісна фурнітура: блискавки працюють плавно та надійно;
Оригінальний декор: стильна шнурівка та об'ємний друк.
Характеристики:
Група товарів: пенали м'які;
Матеріал: поліестер (ріпстоп);
Розмір: 8 х 21 х 7 см;
Вага: 65 г;
Бренд: Kite.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 8 см |
| Вага | 65 г |
- Ціна: 486 ₴








