Пенал м'який Kite Hello Kitty (HK26-2703-1)
Шкільний пенал-косметичка Kite HK26-2703-1 — компактна та практична модель у ліцензії Hello Kitty.
Оригінальний дизайн із м’якою об’ємною ручкою робить цей пенал стильним аксесуаром для навчання та хобі. Поєднання технологічного ріпстопу та жатого поліестеру забезпечує довговічність і сучасний вигляд. Просторе відділення на блискавці дозволяє зручно зберігати канцелярію, косметику чи інші дрібниці. Завдяки легкій формі, він майже не займає місця і легко вміщується в будь-яку сумку чи рюкзак.
Особливості:
1 просторе відділення на блискавці для швидкого доступу до речей;
Ущільнена об'ємна ручка — зручна деталь та стильний акцент;
Якісні матеріали: зносостійкий матовий ріпстоп та жатий поліестер;
Універсальність: можна використовувати як пенал або косметичку;
Оригінальний декор: об'ємна вишивка та знімний брелок-квітка на карабіні.
Характеристики:
Група товарів: пенали-косметички;
Матеріал: поліестер;
Розмір: 19,5 х 8 х 7 см;
Вага: 55 г;
Ліцензія: Hello Kitty;
Бренд: Kite.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 19.5 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 8 см |
| Вага | 55 г |
- Ціна: 387 ₴









