Пенал м'який Kite My Melody (HK26-2703-3)
Пенал м'який My Melody Kite HK26-2703-3 - компактна та практична модель, хто цінує зручність та мінімалізм.
Оригінальний дизайн із м’якою об’ємною ручкою робить цей пенал стильним аксесуаром для навчання та хобі. Поєднання жатого поліестеру та м’якого вельвету забезпечує довговічність і приємні тактильні відчуття. Просторе відділення на блискавці дозволяє зручно зберігати канцелярію, косметику чи інші дрібниці. Завдяки легкій формі, він майже не займає місця і легко вміщується в будь-яку сумку чи рюкзак.
Особливості:
1 просторе відділення на блискавці для швидкого доступу до речей;
Ущільнена об'ємна ручка — зручна деталь та стильний акцент;
Стильне поєднання фактур: зносостійкий поліестер із жатим ефектом та вельвет;
Універсальність: можна використовувати як пенал або косметичку;
Оригінальний декор: об'ємна вишивка та знімний брелок-квітка на карабіні.
Характеристики:
Група товарів: пенали-косметички;
Матеріал: поліестер / вельвет;
Розмір: 19,5 х 8 х 7 см;
Вага: 55 г;
Ліцензія: My Melody;
Бренд: Kite.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 19.5 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 8 см |
| Вага | 55 г |
- Ціна: 387 ₴









