Пенал шкільний Kite Hot Wheels (HW26-662)
Пенал м'який Kite Hot Wheels (HW26-662) — компактна та функціональна модель для школи.
Містке основне відділення дозволяє тримати все письмове приладдя під рукою.
Внутрішній органайзер на 5 предметів із фіксуючою гумкою допомагає підтримувати ідеальний порядок.
Завдяки ущільненим бічним вставкам пенал чудово тримає форму. Зносостійкий поліестер та якісна блискавка розраховані на активне щоденне використання, а яскравий дизайн Hot Wheels із гумовим бейджем обов’язково сподобається юним гонщикам.
Особливості:
Просторе відділення для повсякденного набору канцелярії;
Внутрішній органайзер на 5 предметів для порядку всередині;
Тримає форму завдяки ущільненим бічним вставкам;
Надійні матеріали: міцний поліестер та брендована підкладка;
Декор: ліцензія Hot Wheels, сублімаційний друк та гумовий бейдж.
Характеристики:
Група товарів: пенали м'які;
Матеріал: поліестер;
Розмір: 21 х 8,5 х 4,5 см;
Вага: 88 г;
Ліцензія: Hot Wheels;
Бренд: Kite.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Синій |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Висота | 4.5 см |
| Вага | 88 г |
- Ціна: 428 ₴







