Пенал шкільний Kite Twinke,Star (K26-662-16)
Пенал шкільний Kite Twinkle, Star K26-662-16 — компактна, стильна та зручна модель для школи.
Містке основне відділення дозволяє тримати все письмове приладдя під рукою. Внутрішній органайзер на 5 предметів із фіксуючою гумкою допомагає підтримувати ідеальний порядок. Завдяки ущільненим бічним вставкам пенал чудово тримає форму. Міцний поліестер із модним жатим ефектом та якісна фурнітура розраховані на активне щоденне використання, а голографічний друк надає дизайну особливої яскравості.
Особливості:
Просторе відділення для повсякденного набору канцелярії;
Внутрішній органайзер на 5 предметів для порядку всередині;
Тримає форму завдяки ущільненим бічним вставкам;
Надійні матеріали: зносостійкий поліестер із жатим ефектом;
Декор: голографічний друк та оригінальний дизайн Twinkle Star.
Характеристики:
Група товарів: пенали м'які;
Матеріал: поліестер;
Розмір: 21 х 8,5 х 4,5 см;
Вага: 88 г;
Бренд: Kite.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Висота | 4.5 см |
| Вага | 88 г |
- Ціна: 396 ₴







