Рюкзак ортопедический Dr.Kong Z120002 М красный
Рюкзаки Dr.Kong продукт знаменитої Гонконгської компанії , що спеціалізується на виготовленні ортопедикового взуття та рюкзаків.Легка водовідштовхувальна тканина.Шви та канти міцні та добре оброблені, у місцях більшого навантаження додатково оброблені. Якісна фурнітура забезпечує легкий і плавний хід.підсилювач дна. Зручні внутрішні та зовнішні кишені . Машинне прання в делікатному режимі.Поперечні лямки допоможуть розподілити рівномірно навантаження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Kong |
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Червоний |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 708,80 ₴



