Пензель плоский синтетика No 5
18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 908137
+380 (93) 578-97-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензель круглий із волосся синтетики. Стандартна виставка робочої частини. пензлем наносять широкі рівні мазки, нею добре працювати на великих ділянках полотна. Завдяки густоті та довжині волосся, пензель утримує багато фарби.Представлена на короткій ручці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина ворсу | 14 мм |
| Довжина ручки | 160 мм |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Номер пензля | 5 |
| Застосування пензля | Масло, Акрил |
| Тип | Пензель художній |
| Тип пензля | Плоска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴



