Рюкзак дитячий "Джинси з ведмедиком" Бордовий арт:0237


293,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0237
+380 (93) 578-97-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модний рюкзачок на одне відділення для маленьких модниць.Фронтальна кишеня.Креплення наплічних ремінців дає змогу трансформувати рюкзачок в елегантну сумочку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Синій |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 11 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293,70 ₴



