Ластик м'який Koh-i-Noor Слон 300/30
18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300/30
+380 (93) 578-97-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ластик м'який Koh-i-Noor "Слон" 300/30 відмінно видаляє сліди графітних олівців будь-якої твердості, дозволяючи легко виправляти помилки і вносити зміни в малюнки або креслення.
Ластик, виготовлений з натурального каучуку, прекрасно видаляє графіт, не пошкоджуючи при цьому папір за рахунок мінімального вмісту абразивних речовин.
Навіть при багаторазовому використанні на одному місці поверхня аркуша залишається рівною і гладкою, що дає можливість відразу ж наносити нові лінії.
Форма і м'які грані забезпечують можливість точкової корекції навіть найдрібніших деталей складних малюнків або креслень, не зачіпаючи зайві лінії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koh-i-Noor |
| Країна виробник | Чехія |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для видалення графітових написів |
| Розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴



